تکان دادن تهران توافق شهردار شورای شهر

تکان دادن: تهران توافق شهردار شورای شهر شورای اسلامی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (624)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (624)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (624)

عبارات مهم : اخبار

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

بر اساس آموزه های علم اینستاشناسی، ژست های رَسته “مثلا حواسم نیست” در اینستاگرام، به دو بخش کلی “متفکرانه” و “دردمندانه” تقسیم میشوند، ولی این تصویر الهه حصاری سرآغاز عصر جدیدی در این علم است و باید بخشی دیگر به نام تصویر “متخیلانه” به این رسته مهم در ژست های اینستاگرامی اضافه کنیم. تصویر هایی که در آن فرد در حال تخیل و تصویر یک رویای شیرین است که نمود این تخیل در نیش باز فرد نمایان شدن می یابد.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (624)

سعید سهیلی به اکران پل خواب رفته بود تا بازی پسرش را ببیند. در اینجا هم دارد پیش اکتای براهنی پسرش را سفارش میکند که اکتای در فیلم های بعدی هوایش را داشته باشد. پسر خوبی است.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

پندار اکبری در اتاق گریم کار جدیدش که به نظر یک پروژه تاریخی دیگر می آید. بعید نیست رضا ورزی دوباره هوس ساختن سریال کرده باشد.

سلفی سولماز غنی و همسرش با کلاه های بوقی پشمی که میتواند جرقه ای در ذهن تولید کنندگان خلاق اینستاگرامی جهت پول در آوردن باشد.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (624)

استوری مستانه مهاجر از همسرش پژمان بازغی. به این میگویند یک زوج خوشبخت! نه آن هایی که در تمام تصویر ها به صورت تصنعی ادای خوشبخت ها را در می آورند و هفته بعدش خبر جدا شدنشان تیتر خبرگزاری ها میشود.

توصیه هایمان بالاخره تاثیر گذار شد و عمار تفتی به مسیر درست زندگی بازگشت.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

بابک کریمی و بانیپال شومون، از دسته بازیگران تئاتر باز و روشنفکر. اگر بخواهیم جامعه بازیگران ایرانی را تقسیم بندی کنیم، طیفی را تشکیل میدهد که از روشنفکر افراطی شروع شده است و به سوپرمارکتی ختم میشود. به ترتیب روشنفکر افراطی و فعال در تئاترهای هنری و سینمای هنر و تجربه و موج نو، روشنفکر عادی و فعال در تئاتر های پر مخاطب و سینمای هنری – تجاری ، نیمه روشنفکر فعال در هر نوع تئاتری و حاضر در سینمای نسبتاً تجاری، دور از فضای روشنفکری و تئاتر و فعال در سینمای تجاری و پولساز و اندک فعالیت در تلویزیون، غریبه با روشنفکری و حاضر در فیلم های بدنه سینما و فعال در تلویزیون، پای ثابت سوپرمارکت ها و کمدی های مبتذل.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (624)

بانیپال از دسته اول و بابک از دسته دوم است.

بعضی ها هم هستند که کلا از این طیف جامانده اند و منزل نشین محسوب میشوند، مثل قشنگ زن بروفه.

علی جان قبل از تیکه انداختن به حسام نواب صفوی که حداقل از همان اول در سینما بوده و ناگهان خود را در آن چپانده، این پرسش هم به همین اندازه قابل مطرح شدن است که شما شبیه اریک کانتونا هستی یا اریک کانتونا شبیه شما؟!

علی شادمان و پژمان جمشیدی در پشت صحنه فصل دوم سریال “دیوار به دیوار” ساخته سامان مقدم که در حال فیلمبرداری و آماده شدن جهت نوروز است.

سلفی مهران خان رجبی در کنار یکی از ده ها پروژه نیمه تمام بزرگراه ای در کشور عزیزمان. تمام نشدن پروژه و نیمه کاره ماندن آن یک مسئله عادی هست، اگر پروژه ای به اتمام رسید باید تعجب کنیم و در کنارش سلفی بگیریم!

حمیرا ریاضی و دخترش در تصویری که مناسب جهت کاور ترانه های رپ فارسی است.

هیچ کسی در کشور عزیزمان ایران اندازه آرش میراحمدی عاشق فتوشاپ نیست! در حد مبتدی بلد است و از همین حد توانایی خود نهایت لذت را میبرد.

عکس به عنوان نمونه هنری علیرضا آذر شاعر نوسرای کشورمان که کم طرفدار ندارد.

محسن کیایی و همسر جان روز گذشته در حال دیدار از یک گالری. تسلیت دوباره به محسن که به تازگی مادر خود را از دست داده است.

– پیشت.

+ چیه؟ کیه؟

– بیا تو، کسی نیست.

+ مطمئنی؟ کسی نیاد؟

– نترس نمیاد. درم قفل کن.

عبدالله روا مجری و شاعر برنامه های تلویزیونی بعد از ور رفتن با جوشی که روی بینی اش شکوفه زده بود.

برزو ارجمند تا با تک تک ایرانیان حاضر در هامبورگ تصویر نگیرد بیخیال نخواهد شد.

خواهران هنرمند اسکندری در حال دیدار از یک گالری.

با این اوصاف و با توجه به توضیحات کپشن، دنیا مریم معصومی را صبح ها و عصر ها به سخره میگیرد، ظهر ها و شب ها هم به او لبخند میزند و مورد سوم هم تا حالا پیش نیامده. ما که چیزی ندیده ایم.

شبنم قلیخانی در نمایی از یک نمایش که در آن هنرنمایی کرده است.

شبنم زن ماشاالله در این ده سال تکان نخورده اید که هیچ، جوان تر هم شده است اید. این است جادوی گارسینیا کامبوجیا!

لاوی که رضا داودنژاد جهت همسرش غزل بدیعی ترکانده است.

امیرعباس گلاب و بابک جهانبخش، همین طوری بی علت در کنار هم.

بهنوش جان معضل خشکسالی و بحران آب و بحران کشاورزی را هم باید به “صاف شدن دلامون” اضافه کنیم و پشت این “کاش” بچینیم.

آره، آیا که نه. سی دی فروش های ترافیک مگر نباید نان بخورند؟

تصویر پارکی نازنین بیاتی و لیندا کیانی، بدون هیچ توضیحی. از قیافه ها و سطح آرایش عزیزان میتوان مطمئن شد که لیندا باعث انتشار این تصویر بوده.

سیاوش خیرابی بازیگر کم کار این روز ها به همراه پدر و مادر عزیزش در حال گشت و گذار در شمال زیبا.

چاره ای نداریم و باید از این سلفی با عینک دودی در داخل ماشین مطمئن شویم که لیلا اوتادی به شیراز رفته است!

مهراب جان مدت هاست که سیاه نمایی و واقع نمایی جای خود را عوض کرده اند.

خرابتیم عمو اسدالله. فدای تیزی و بلندیت.

سلفی سروش صحت و محمد معتمدی خواننده با سابقه کشورمان در پشت صحنه برنامه کتاب باز.

شیده معاونی مجری نوستالژیک فرزند های دهه شصت و هفتاد در کنار همسر و فرزندش در یک آمفی سالن.

حمایت عجیب سیدمهدی رحمتی از مجید بنی فاطمه، در مورد پرونده مالی ای که جدیداً از آرشیو شهرداری دوران شهردار قبل کشف شده است و بنی فاطمه را متهم کرده.

هر چه که است نوش جانت عمو تتل. این عطاری ها یک خوردنی دارند به نام “قرص برنج” که خیلی مقوی و بافایده هست، آن را هم امتحان کن قطعا نتیجه مطلوبی دارد.

استاد مریم کاویانی خیال کرده با بلاک کردن میتواند از علاقه بی انتهای ما به وی بکاهد و ما نتوانیم آموزه های ارزنده ایشان را در خدمت خلق قرار دهیم. گیرم که می زنید، گیرم که میکشید، گیرم که بلاک میکنید، با رویش ناگریز اکانت های تازه چه میکیند؟!

محمودرضا قدیریان در مراسم خوش حالی تولدی که جهت زنده یاد مهران دوستی گوینده محبوب رادیو و تلویزیون برگزار شده است بود. روحش شادو یادش گرامی.

علیرضا عصار در دوران فسقلیت.

حادثه ای که جهت الناز شاکردوست در سر صحنه کار جدیدش پیش آمد و او را خوابیدن کرد، در ابتدا با اخبار دلواپس کننده ای به گوشمان رسید که خدا را شکر متوجه شدیم وخامت اوضاع آنقدر هم نبود و انشاالله الناز با گذراندن روند درمان از بیمارستان مرخص خواهد شد. آنطور که عوامل پشت صحنه فیلم گفته اند، الناز شانس آورده که از آن اتفاق جان سالم به در برده هست. امیدواریم بلا از همه به دور باشد.

علی اوجی با این تصویر روز پرستار را به نرگس محمدی تبریک گفت هست. گویا رشته تحصیلی نرگس پرستاری بوده و علت تبریک همین است.

آزاده صمدی در جشنواره غذای اتریشی که به همت سفیر اتریش در کشور عزیزمان ایران در هتل آزادی برگزار شده است است.

مونا احمدی در نمایی از نمایش جدیدش.

خوشبختی از نگاه بعضی ها یعنی کشتن چندین و چند حیوان و پوشیدن خز آن ها.

پیشنهاد میکنیم حتما صفحه اینستاگرامی که به نام حنا و آروین دوقلو های عزیز مجید صالحی ساخته شده است را فالو کنید. پست های بانمکی از روزمرگی این دو وروجک میگذارد.

بابک حمیدیان و مینا ساداتی در فیلم “جشن دلتنگی” ساخته تازه پوریا آذربایجانی با هم همبازی شده است اند. فیلمی که در جشنواره اکران خواهد شد.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: اخبار | تصویر | پروژه | تلگرام | تصویری | سینمای | اینستاگرام | صفحه اینستاگرام

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (624)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (624)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs