تکان دادن تهران توافق شهردار شورای شهر

تکان دادن: تهران توافق شهردار شورای شهر شورای اسلامی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بازار سیاه «اعتراف» را دوست ندارم ولی … / علی نصیریان

علی نصیریان با ابراز ناخرسندی از ایجاد بازار سیاه جهت بلیت‌های نمایش «اعتراف» گفت: شاید بهتر باشد برنامه‌ریزی شود تا اگر قرار است کسی بلیت خود را گران‌تر بفروشد

بازار سیاه «اعتراف» را دوست ندارم ولی ... / علی نصیریان

علی نصیریان: بازار سیاه «اعتراف» را دوست ندارم ولی …

عبارات مهم : بازار

علی نصیریان با ابراز ناخرسندی از ایجاد بازار سیاه جهت بلیت های نمایش «اعتراف» گفت: شاید بهتر باشد برنامه ریزی شود تا اگر قرار است کسی بلیت خود را گران تر بفروشد به جای بازار سیاه به همت عالی گذاشته شود تا قیمت اضافی آن صرف امور خیریه شود.

بازیگر نمایش «اعتراف» که این شب ها در تالار مهم مجموعه تئاترشهر روی صحنه می رود در گفت وگویی با ایسنا با اشاره به استقبال زیاد مخاطبان بیان کرد: من هم شاهد این میزان استقبال هستم و آنچه را که راجع به فروش بلیت ها مطرح شده است است شنیده ام، ولی خیلی دوست ندارم چنین بازار سیاهی ایجاد شود. اگر قرار است بلیت گران فروخته شود شاید خوب باشد که به صورت همت عالی مبالغی جهت مراکز خیریه یا به عنوان نمونه کودکان مبتلا به بیماری های خاص صرف شود.

بازار سیاه «اعتراف» را دوست ندارم ولی … / علی نصیریان

وی همچنین گفت: جهت من باعث افتخار است که با بازیگری در تئاتر، سینما و سریال های تلویزیونی با دو، سه نسل ارتباط برقرار کردم و این روزها با بازی در نمایش «اعتراف» این ارتباط با نسل سوم و کسانی که نوه های من هستند نیز برقرار شده است است که این برایم خیلی جالب و جالب است چون آن ها کسی را که مربوط به حدود هفت دهه قبل بوده و در تئاتر کار می کرده می بینند که با نسل های بعدی روی صحنه بازی می کند.

او افزود: این اتفاق جهت خود من هم گیراست به همین علت بازی در این کار را قبول کردم و تمام فشاری را که با بیش از ۸۰ سال سن تحمل می کنم به خاطر ارزش هایی است که در ارتباط با مردم می بینم، آیا که فکر می کنم جوان های مملکت می توانند با گذشتگان خود آشنا شوند که چطور بودند، چطور کار می کردند، چه شیوه ای دارند، چگونه بازی می کنند و با نسل های بعدی خود چطور هماهنگ می شوند.

علی نصیریان با ابراز ناخرسندی از ایجاد بازار سیاه جهت بلیت‌های نمایش «اعتراف» گفت: شاید بهتر باشد برنامه‌ریزی شود تا اگر قرار است کسی بلیت خود را گران‌تر بفروشد

نصیریان همچنین یادآور شد که این نمایش احتمالا تا دهه اول شهریورماه روی صحنه خواهد بود چون بعد از آن جشنواره نمایش های آیینی و سنتی شروع می شود و بعد هم ماه محرم در پیش است ولی با این حال هنوز تاریخ دقیقی جهت آخر اجرای این نمایش مشخص نشده است.

به گزارش ایسنا، طبق آنچه شهاب حسینی ـ کارگردان و بازیگر نمایش «اعتراف» ـ در نشست خبری خود اعلام کرد، وی قصد داشت نمایش خود را به طور همزمان جهت ایرانیان خارج از کشور نیز بعد از فیلمبرداری حرفه ای کار در کشور عزیزمان ایران نمایش دهد. این برنامه در امریکای شمالی شروع شده است و در یکی از اجراها «اعتراف» روز 28 جولای یعنی دو روز دیگر در سانفرانسیسکو پخش می شود.

نمایش «اعتراف» دومین تجربه کارگردانی شهاب حسینی در تئاتر است و او علاوه بر کارگردانی، در کنار علی نصیریان بازی در نقش مهم را نیز بر عهده دارد.

بازار سیاه «اعتراف» را دوست ندارم ولی … / علی نصیریان

صالح میرزا آقایی، نیما رئیسی، مهدی بجستانی، پرویز بزرگی، شهرام ابراهیمی، میثاق زارع، غزاله نظر، ایلیا نصرالهی، پرند عین بیگی، تنی آواکیان، فاطمه عرب کرمانی، مهران هاشمی و فرنام حقیقت جو، دیگر بازیگران نمایش «اعتراف» بر اساس متنی از “برد میرمن” هستند.

واژه های کلیدی: بازار | تئاتر | نمایش | اعتراف | ارتباط | استقبال | کارگردانی | علی نصیریان

بازار سیاه «اعتراف» را دوست ندارم ولی ... / علی نصیریان

بازار سیاه «اعتراف» را دوست ندارم ولی … / علی نصیریان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs